raindrops.jpg

Sveiki atvykę į Antakalnį, malonu kad užsukote!

Šio puslapio tikslas - noras padaryti informatyvų ir patrauklų akiai puslapį, kuris vaizdingai pateiktų įvairiausią informaciją apie vieną seniausių ir gražiausių Vilniaus mikrorajonų. Projektas nėra komercinis, daugiausia vystomas entuziazmo dėka. Todėl, jei norite prisidėti prie projekto vystymo, turite pasiūlymų, kaip galima būtų patobulinti pačią www svetainę, turite bet kokios naudingos informacijos - nesidrovėkite, nepasididžiuokite ir parašykite mums. E-mail adresus galite rasti kontaktų srityje.

Projektas taip pat skirtas puoselėti antakalniečių draugystę ir bendravimą - susiraskit naujų draugų Antakalnyje, bendraukite, ieškokite, pažindinkitės... Antakalnio Forumai

Kad ir kurioje pasaulio vietoje bebūtum, visados yra miela ir jauku bent jau mintimis sugrįžti į namus. Jūsų dėmesiui - sustojusios Antakalnio Akimirkos - Pažvelk, paskęsk prisiminimuose... Gal jau matyti, gal ir ne, Antakalnio vaizdai... Sustingęs laikas, sustojus praeitis... Visa tai atrasite Antakalnio Fotogalerijoje. Turite kuo ją papildyti - registruokitės This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Visas naujienas apie tai kas vyksta su projektu, apie renginius Antakalnyje ir apie visą kitka galite rasti "Naujienos" skyrelyje. Nepamirškite jame reguliariai apsilankyti.

Sėkmės visiems ir gero naršymo!