raindrops.jpg

Turite savo verslą Antakalnyje, norite jį pareklamuoti, turite iš koto verčiančių pasiūlymų antakalnio gyventojams - būtinai susisiekime ir aptarkime bendradarbiavimo galimybes. Visais rūpimais klausimais kreipkitės e-paštu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

Turizmo agentūra "101 turas": http://www.101turas.lt, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Mėgstate keliauti? Mėgstate aktyvų poilsį ar tiesiog tingiai vartytis paplūdimyje? Tada būtinai užsukite į šią kelionių agentūrą. Čia Jus visados šiltai pasitiks ir maloniai aptarnaus. Ir tai dar ne viskas! Antakalniečių laukia 5% nuolaida išsirinktai kelionei!


Viešbutis "Martialis": http://www.martialis.lt, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Modernus trijų žvaigždučių viešbutis. Čia galėsite ne tik patogiai pailsėti, bet ir skaniai papietauti ar surengti nepakartojamą pobūvį. Atminkite, kadangi viešbutis įsikūręs Antakalnyje, visų antakalniečių laukia malonios staigmenos. Jums ir tik Jums bus suteikta 10% nuolaida apgyvendinimo ir maitinimo paslaugoms (privilegijos netaikomos akcijų metu ir dienos pietums)! Apsilankykite!