Turite savo verslą Antakalnyje, norite jį pareklamuoti, turite iš koto verčiančių pasiūlymų Antakalnio gyventojams - būtinai susisiekime ir aptarkime bendradarbiavimo galimybes. Visais rūpimais klausimais kreipkitės e-paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..


Projekto partneriai:


VŠĮ "PILEČIŲ INICIATYVOS": http://www.miestolaboratorija.lt, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Antakalnio g. 17 (13 korpusas Sapiegų Parke), +370 (614) 35692

Nesate abejingi visuomeninei veiklai? Jums įdomios žaliosios ir sveiko gyvenimo būdo idėjos, apie kurias būtų įdomu ne tik paklausyti bet ir jas pritaikyti? Tuomet nedelskite ir apsilankykite "Miesto Laboratorijoje" - darniame bendruomenės edukacijos centre, įsikūrusiame Vilniuje, Antakalnyje, Sapiegų Parke. „Miesto laboratorija“ rengia viešas dirbtuves, mokymus ir šventes, taip pat gali pasiūlyti savo erdvę bei paslaugas ir jūsų renginiams, mokymams, suorganizuoti privačias dirbtuves. Be jokių abejonių visus Antakalnio gyventojus kviečiame į Miesto Laboratorijos kavinę - jaukią bendrą erdvę, kurioje smagiai praleisite laiką su šeima, vaikais, draugais. Kavinė traukia savo nestandartiškumu - joje nenaudojami vienkartiniai indai, kavinės sąvininkai nepailsdami stengiasi, kad gaminamas maistas būtų vietinis, sezoninis, visuomet šviežias ir pagamintas kaip namie. Apsilankykite.


UAB "JUNONĖ": http://www.junone.lt, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Antakalnio g. 86, +370 (613) 58170

Rankdarbių priemonių krautuvėlė - Junonė. Joje rankdarbių mėgėjos ras gyvą galybę pačių įvairiausių prekių, leisiančių įgyvendinti pačius sudėtingiausius ir įmantriausius rankdarbių projektėlius. O kad būtų dar smagiau, Junonė siūlo 10% nuolaidą savo parduodamoms prekėms (nuolaida netaikoma siuvinėjimo siūlams). Dėmesio: kodinis nuolaidos žodis - Antakalnis :) Junonės rankdarbių priemonių krautuvėlę aišku rasite Antakalnyje, Antakalnio g. 86. Būtinai apsilankykite.

 

"SUKU NORUS": https://www.facebook.com/sukuNorus, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., +370 (620) 47117

Žvakidės bet kuriuo metų laiku, bet kuriai progai, jam, jai, jiems. Stebuklingoms Šv. Kalėdoms - snaigės. Baltos, spalvotos, blizgios, purios, lengvos... "Suku Norus" siūlo visiems Antakalnio gyventojams ir šios svetainės lankytojams net 15% nuolaidą. Kodinis žodis - "15". Taip pat reik pasakyti, kad apie nuolaidą sužinojote šioje svetainėje. Gerų, gražių, šiltų ir spalvingų pirkinių.

 

Projekto draugai:


VŠĮ "VIVID VILNIUS": http://www.vividvilnius.lt, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mėgstate ekskursijas? Mėgstate kokybiškas, įtraukiančias, nestandartines ekskursijas? Mėgstate išgirsti apie lankytinas vietas Vilniuje? Jums įdomi Vilniaus ir Antakalnio istorija? Tada būtinai pasinaudokite "Vivid Vilnius" partnerio paslaugomis. Čia Jus visados šiltai pasitiks daug patirties ir žinių turintys gidai. Norime atreipti dėmesį - "Vivid Vilnius" taip pat reguliariai rengia ekskursijas Antakalnyje ir turi tikrai daug ką papasakoti apie mūsų mikrorajoną. Informaciją apie visas "Vivid Vilnius" rengiamas ekskursijas rasite "Renginiai Antakalnyje" skyrelyje. Sekite mus!