Niekam ne paslaptis, kad Antakalnio mikrorajonas nuo seno buvo laikomas prestižiniu Vilniaus mikrorajonu, kuriame geidžia apsigyventi dauguma gyventojų. Antakalnyje anksčiau kūrėsi ne amatininkai bei darbininkai, o smulkūs bajorai, valdininkai, kilo didikų bei dvarininkų rūmai, vienuolynų ir bažnyčių ansambliai. Laikas bėga, gyvenimo būdas greitai keičiasi ir šiuo metu tapo jau įprasta, kad Vilniaus gyventojai nebegyvena viename būste visą gyvenimą, bet gyvenamąją vietą dažnai keičia iki trijų-penkių kartų. Tai patvirtina ir faktas, kad paieškų sistemose nekilnojamo turto paieškų skaičius yra vienas didžiausių.

Nauji NT projektai Antakalnyje 

Ieškant sau naujo būsto gyventojų dėmesys dažnai krypsta būtent į Antakalnį, nes tai ramus, žalias rajonas, turintis gerą ir patogų susisiekimą su kitais Vilniaus mikrorajonais, esantis šalia Vilniaus centro. Todėl į šį svetainės skyrelį nutarėme sudėti kiek galima daugiau šiuo metu Antakalnyje plėtojamų nekilnojamo turto projektų, kad rasti geidžiamą būstą Antakalnyje būtų daug paprasčiau ir lengviau. Jūsų dėmesiui Naujų NT projektų Antakalnyje katalogas.


Naujų nekilnojamo turto projektų Antakalnyje sąrašas:

  • Vileišio 27A - vileisio27.lt - Vileišio g. 27A, Antakalnis, Vilnius (daugiabutis, projektą vysto: UAB "Realco")
  • Naujasis Antakalnis - naujasisantakalnis.lt - Duburio g. 4, Antakalnis, Vilnius (daugiabutis, projektą vysto: UAB "Silicio investicijos")
  • Namas Tau - namastau.lt - Antakalnio g. 26, Antakalnis, Vilnius (apartamentai, projektą vysto: UAB "Vita NTP")
  • Antakalnio ritmas - antakalnioritmas.lt - Duburio g. 10, Antakalnis, Vilnius (apartamentai, projektą vysto: UAB "Sino pliusas")

Jei turite aukščiau esančiam naujų nekilnojamo turto projektų sąrašui papildymų - būtinai susisiekite su mumis. Kontaktinį adresą rasite svetainės kontaktų skyrelyje.