Antakalnis, nors ir būdamas vienu seniausiu ir didžiausiu Vilniaus mikrorajonu, tikrai negali pasigirti įstaigų, teikiančių gyventojams įvairaus pobudžio paslaugas, gausa. Kavines Antakalnyje galima suskaičiuoti ant rankų pirštų, didžiųjų bankų filialai (SEB bankas ir Swedbank) neperseniausiai išsikėlė iš Antakalnio, taip sukeldami begalę nepatogumų mikrorajono gyventojams, kaip ir Lietuvos Paštas, neatsižvelgdamas į gyventojų pageidavimus, labai ramiu veidu panaikino vieną pašto skyrių Antakalnyje.

Belieka tik pasidžiaugti, kad yra ir įmonių, kurios nori būti arčiau antakalniečių. Todėl su džiugesiu norime pranešti, kad nuo vakar Antakalnyje pradėjo veikti naujas kompiuterinės įrangos salonas! Šį kompiuterinės įrangos saloną atidarė ne vienam antakalniečiui pažįstama kompanija - Kilobaitas, kuri Lietuvoje veiklą vykdo jau 20 metų. Kas įdomu - tai irgi bene vienintelis kompiuterinės įrangos salonas Antakalnyje :)

Kilobaitas Antakalnis 2018

Naujasis kompiuterinės įrangos salonas įsikūrė Vilniuje, Antakalnyje, Nemenčinės pl. 4C. Salono darbo laikas: pirmadienis - penktadienis (09:00 - 19:00), šeštadienis (10:00 - 17:00). Daugiau informacijos apie kompanijos parduodamas prekes ir joms taikomas akcijas surasite aplankę Kilobaitas svetainę: www.kilobaitas.lt. Apsilankykite, na ir gerų pirkinių visiems :)