Asmenybės ugdymo centras

Norime informuoti, kad ne taip seniai, šių metų rugsėjo 18d. Vilniuje, Antakalnyje duris atvėrė Asmenybės ugdymo centras "Motus". Naująjame centre veikia šokio mokykla ir teatro studija vaikams ir suagusiems. Asmenybės ugdymo centras „Motus“ teikia neformalaus ugdymo paslaugas vaikams, jaunimui bei suaugusiems žmonėms nuo 2002 m. "Motus" komanda tvirtai tiki, jog meninis ugdymas reikalingas kiekvienam žmogui. Veiksmingai ir harmoningai ugdydamas visą asmenybę, jos intelektines, kūrybines, emocines, fizines galias, verbalinės ir neverbalinės raiškos gebėjimus, vertybinių nuostatų sistemą, menas gali iš esmės padidinti kiekvieno žmogaus dalyvavimo įvairiose veiklos srityse galimybes.

„Motus“ rengia atviruosius ir vidinius šokių, judesio, kompozicijos, improvizacijos ir vaidybos užsiėmimus, intensyvius seminarus, atviras pamokas, atvirų durų dienas, organizuoja vasaros ir žiemos stovyklas įvairaus amžiaus ir patirties šokio/ teatro meno mėgėjams. Seminarus ir užsiėmimus veda Lietuvos ir užsienio lektoriai, „Motus“ bei kviestiniai specialistai.

Asmenybės ugdymo centrą "Motus" įsikūręs Antakalnyje, Vileišio g. 18N-301. Daugiau informacijos rasite aplankę Asmenybės ugdymo centro svetainę - http://www.motus.lt