antakalnis-02.jpg

Dar visai neseniai buvo atnaujinta Šilo gatvės asfalto danga (praeitais metais). Šiuo metu baigiama tvarkyti V.Grybo, Klinikų gatvės bei šalia jų esantys šaligatviai. Tuo pat metu asfaltas klojamas ir Antakalnio gatvės atkarpoje tarp Žolyno ir Šilo gatvių. Bet tuo eismo pokyčiai Antakalnyje neapsiriboja. Sužinojome, kad Vilniaus miesto savivaldybė planuoja eismo pokyčius ir Antakalnio-Šilo gatvių sankryžoje. Atsižvelgus į aplinkui gyvenančių vilniečių prašymus dėl nesaugių kairiųjų posūkių Antakalnio ir Šilo gatvių sankryžoje savivaldybė iki rugsėjo mėnesio įrengs papildomą eismo juostą Šilo gatvėje, važiuojantiems nuo Smėlio gatvės.

Eismo pokyčiai Antakalnio-Šilo gatvių sankryžoje 

„Antakalnio ir Šilo gatvių sankryžoje bus pakeistas šviesoforinis reguliavimas, įrengiant atskirus šviesoforus kairiesiems posūkiams bei perkeliamos atramos platinamoje dalyje. Tai padidins eismo dalyvių saugumą ir pagerins eismo pralaidumą minėtoje sankryžoje“ – sako Tomas Kamaitis, Vilniaus miesto savivaldybės Miesto ūkio ir transporto departamento Eismo organizavimo skyriaus vadovas.

Dėl visų eismo dalyvių saugumo, įrengiant atskirus šviesoforus kairiesiems posūkiams, prireiks pašalinti tris kelią užstojusias liepas. Tačiau vietoje to pavasarį rekonstruotoje Antakalnio gatvės atkarpoje, nuo Žolyno iki Šilo gatvės, saugiai, specialiai tam parinktoje vietoje sužaliuos apie 40 lapuočių medžių ir krūmų specialiai tam paliktose atviro grunto juostose. Pernai pavasarį Antakalnio gatvėje buvo pasodinta 120 liepų.

Šaltinis: Vilniaus miesto savivaldybė