Antakalnio poliklinika informuoja apie naują mokomąją programą: Mano širdis - mano gyvenimas. Ši programa skirta širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimui. Užsiėmimai skirti 50–65 m. amžiaus moterims ir 40–55 m. amžiaus vyrams, priklausantiems kraujotakos sistemos ligų (ŠKL) ir diabeto (CD) rizikos grupei, tačiau šiomis ligomis nesergantiems.

Antakalnio Poliklinika Sveika Širdis

Kur vyks užsiėmimai?

Antakalnio poliklinikoje, 2 aukšte, salėje.

Kada vyks užsiėmimai Antakalnio poliklinikoje?

Užsiėmimų pradžia: spalio 4 d. 17.30. Užsiėmimai vyks kartą per savaitę, trukmė – 2 mėnesiai.

Kuo užsiėmimai bus naudingi?

Sužinosite apie širdies ir kraujagyslių ir cukrinio diabeto rizikos veiksnius ir jų korekcijos galimybes. Suprasite sveikos mitybos svarbą. Pajusite fizinio aktyvumo reikšmę ir išmoksite pratimų. Išsiaiškinsite streso įtaką širdies ir kraujagyslių ligoms ir išmoksite jį valdyti.

Antakalnio poliklinikos mokomojoje programoje numatyta:

  • Paskaitos ir konsultacijos (gydytojas kardiologas, dietologas)
  • Sveikos mitybos patarimai (dietologas, visuomenės sveikatos specialistas)
  • Kineziterapijos užsėmimai (kineziterapeutas)
  • Streso valdymo metodikos (psichologas)
  • Kūno masės analizė

Atkreipkite dėmesį, kad dalyvių skaičius ribotas, todėl programoje dalyvauti bus pakviesti tik pirmi užsiregistravę asmenys.
Visus norinčius (Antakalnio poliklinikos pasientus) dalyvauti programoje kviečiame registruotis pas savo šeimos gydytoją arba registratūroje telefonu +370 (5) 2342515

Ateidami į užsiėmimus, turėkite išplėstinį kraujo tyrimą, kuriame būtų nustatyta bendrojo cholesterolio, mažo ir didelio tankio lipoproteinų, trigliceridų ir gliukozės koncentracija kraujyje.

Kiek man kainuos dalyvavimas Antakalnio poliklinikos mokomojoje programoje?

Dalyvavimas Antakalnio poliklinikos organizuojamoje programoje yra nemokamas!