Norime informuoti, kad nuo 2018m. rugsėjo 5d. dienos Antakalnio Poliklinikoje duris vėl atveria Antakalnio Poliklinikos Senjorų klubas.

Antakalnio Poliklinikos Senjorų Klubas 

Senjorų klube vykstančiuose užsiėmimuose galėsite:

  • Klausytis paskaitų ir diskutuoti
  • Sportuoti ir išmokti įvairių mankštos pratimų
  • Išsirašyti kompensuojamų vaistų pasikonsultavus su gydytoju (tik jei nėra sveikatos pakitimų, nusiskundimų, dozės ar vaistų keitimo poreikio)
  • Arbatos pertraukėlės metu dalintis mintimis, įdomiai bei jaukiai praleisti laiką

Antakalnio Poliklinikos Senjorų klubas skirtas tiems, kurie nori rūpintis savo sveikata, įgyti naujų žinių apie sveiką gyvenseną, mitybą, sužinoti apie ligas, jų prevenciją, o susirgus apie gydymą.


Senjorai kviečiami lankyti:

Mankštas - kiekvieną trečiadienį ir penktadienį:
I grupė nuo 9.00 - 10.00 val.
II grupė nuo 10.00 - 11.00 val. (pradedantiems lankyti užsiėmimus)

Paskaitas ir diskusijas – trečiadieniais nuo 11.00 val.
Kas savaitę atnaujinamą informaciją apie skaitomas paskaitas talpiname ir skelbimų lentoje prie rūbinės.

Visi norintys laukiami II a., Administracijos priešsalėje.
Telefonas pasiteirauti: +370 (5) 248 7972.
Galite kreiptis el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS


Kas yra Antakalnio Poliklinikos Senjorų Klubas?

Antakalnio poliklinikos Senjorų klubas duris atvėrė 2014 m. spalio pradžioje minint Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Tai pirmasis klubas Lietuvoje pradėjęs vykdyti tokio pobūdžio veiklą, kurio tikslas - skatinti pagyvenusių žmonių fizinį ir socialinį aktyvumą, suteikti žinių apie dažniausiai senjorus varginančias problemas, bei jų sprendimo būdus, suburti panašaus amžiaus žmones, kurie galėtų bendrauti tarpusavyje, o į polikliniką užsuktų ne tik prispausti ligų, bet ir būdami sveiki, atrastų širdžiai mielą veiklą, kuri suteiktų džiaugsmo bei geros savijautos. Kuo ilgiau senatvėje išlaikoma gera sveikata, tuo ilgiau galima mėgautis gera gyvenimo kokybe, būti savarankiškiems ir aktyviems. Domėjimasis šių dienų aktualijomis, naujovėmis leis nelikti nuošalyje ir būti įdomiems ne tik savo bendraamžiams bet ir jaunimui.