Projekto partneris "Debesų miestas" kviečia užsukti į renginuką, kurio metu bus pristatyti būreliai mažiesiems antakalniečiams, o taip pat ir kūrybinės dirbtuvėlės jų mamytėms. Pristatymas įvyks jau visai netrukus - 2018m. rugsėjo 11d. 18:00.

Debesų Miestas - žaidimų kambarys Antakalnyje

Debesų miesto organizuojamų būrelių metu mažieji antakalnio gyventojai lavins kūribiškumą, saviraišką, vaizduotę, pasitikėjimą savimi ir draugais, smulkiąją motoriką. Menų būrelių metu mažieji susipažins su tapybos pradmenimis, naudos įvairias tapybos technikas bei priemones, tapys ant vandens, kurs 3D paveikslus. Jokiu būdu nebus pamirštos ir mamytės. Kūrybinių dirbtuvėlių metu mamytės galės išbandyti skrebingo, kvilingo, dekupažo technikas.

Dalyvavimas renginyje yra nemokamas, bet atminkite - būtina užsiregistruoti, nes įmanoma priimti tik ribotą dalyvių kiekį. Registruokitės elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +370 (650) 66716. Detalesnę planuojamų užsiėmimų informaciją galite peržvelgti žemiau esančioje programėlėje.

Debesų Miestas 2018 - būreliai
 

Debesų miestą rasite Vilniuje, Antakalnyje V.Grybo g. 17.