Norime informuoti apie smagų renginį Antakalnyje, Valakampių paplūdimyje - drakono valčių festivalį, kuris įvyks 2018m. rugsėjo 15d. 11:30. Renginį galite ne tik aplankyti, bet ir jame dalyvauti. Galite suburti savo komandą arba tiesiog prisidėti prie kitų renginio dalyvių. Drakono valčių festivalis - tai puiki pramoga kiekvienam gausios komandos nariui (komandoje yra 22 nariai).

Drakono valčių festivalis

Drakono valtys - unikalus sporto renginys, Lietuvoje organizuojamas jau ketvirtus metus iš eilės. Tai vienintelis renginys Lietuvoje, kur galite susipažinti su tradiciniu kinų kultūros reiškiniu, UNESCO pripažintu nematerialiu pasaulio paveldu. Drakono valtys unikalios ne tik savo išvaizda, dydžiu, bet ir tuo, ką jos suteikia irkluojančiam žmogui: pasitikėjimą savimi, komandinį džiaugsmą, adrenaliną varžantis.

Organizuojamo renginio kertinis akmuo - tvirtas komandinis jausmas. Tai ypatingai svarbu, nes tik vieningos pastangos vienoje valtyje gali tapti pergalės prieš varžuvus garantu.

“Drakono valčių” festivalį vykdo VŠĮ “Autoeventus” ir VŠĮ “Sveikata visuomenei”.

Registracijos, mokėjimų, reklamos klausimais kreipkitės:
Darius Grinbergas +370 (614) 79618 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Festivalio sportinės dalies, taisyklių, treniruočių, papildomų pramogų klausimais kreipkitės:
Saulius Štarolis +370 (652) 40596 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.