Su džiaugsmu norime visus informuoti, kad projekto partneris "Miesto Laboratorija", kviečia visus Antakalnio gyventojus į ketvirtąją žiemos mugę Antakalnyje – „Kalėdos Sapiegų parke“!

Kalėdų mugė Sapiegų parke 2018

Vienos dienos mugė vyks gruodžio 8 d., šeštadienį, 12.00-18.00 val., Sapiegų parke, Antakalnio seniūnijos ir Miesto Laboratorijos patalpose. Mugėje savo gaminamus daiktus pristatys Antakalnio ir kiti kūrėjai.

Trečią kartą veiks ir speciali vaikų mugė, kurioje darbelius pristatys mažieji kūrėjai.

Miestiečiai bus kviečiami pajusti kalėdinę Sapiegų parko dvasią ir iš arčiau susipažinti su kūrėjais bei įsigyti jų darbų. Miesto laboratorijos patalpose veiks kavinė, kur mugės organizatoriai pasiūlys ne tik išgerti puodelį žolelių arbatos ar kavos, bet ir pasivaišinti pietumis.

12-15.00 val. vaikai bus kviečiami nemokamai pajodinėti žirgais.

Antakalnio seniūnijos patalpose veiks kultūrinė programa, kurią pristatys Žalianamis - atviras jaunimo centras:

12:00 – 14:00 val. Kalėdinės dirbtuvėlės: meduolių marginimas, angelų kūrimas ir Kūčių bei Kalėdų burtai.

14:00 – 16:00 val. Kalėdinė muzikinė popietė ,,Pabūkime kartu“.
Dalyvauja jaunieji antakalniečiai ir jų mokytojai iš Antakalnio gimnazijos, Antakalnio progimnazijos, VGTU inžinerijos licėjaus, Antakalnio atviro jaunimo centro ir Antakalnio vaikų socialinės globos namų.

Mugę organizuoja bendruomenės edukacijos centras "Miesto Laboratorija", kultūrinę programą vykdo Žalianamis - atviras jaunimo centras, talkina Antakalnio seniūnija ir Asociacija Antakalniečių Bendruomenė, Vilniaus miesto savivaldybė ir Vilnius Tech Park.