Norime informuoti apie Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos organizuojamą renginį - knygos pristatymą. Renginys įvyks ne vienam antakalniečiui jau gerai pažįstamoje vietoje - Antakalnyje, Miesto Laboratorijoje, Vilniaus Techpark'e, Antakalnio g. 17. Renginio metu prozininkas, Vaidas Rožėnas, pristatys pirmąjį savo romaną "Viskas gerai, aš dar jaunas". Tuo pačiu sužinosite, kaip "žmogus iš gatvės" išleido knygą. Renginio svečiams knygos autorius papasakos ne tik apie tai, kokia gera yra knyga ir kad ją reiktų pirkti, pirkti, pirkti, bet ir apie tai, kodėl ji pavyko tokia, kokia pavyko, kaip atrodė jos rašymas, kodėl knyga atsirado, kaip sakoma, iš niekur.

Visų susirinkusių Miesto laboratorijoje lauks: Vlado Rožėno prisistatymas ir knygos pristatymas su nuotraukomis, skaitymais ir anekdotais bei betarpiški autoriaus, pirmojo knygos recenzento bei susirinkusiųjų pašnekesiai.

Renginys įvyks spalio 8 dieną, antradienį, 18:30. Maloniai kviečiame visus dalyvauti :) Daugiau informacijos apie renginį rasite svetainėje: https://www.facebook.com/events/965704280431608