antakalnis-02.jpg

Su džiaugsmu norime visus informuoti, kad projekto partneris "Miesto Laboratorija", kviečia visus Antakalnio gyventojus į ketvirtąją žiemos mugę Antakalnyje – „Kalėdos Sapiegų parke“!

Kalėdų mugė Sapiegų parke 2018

Vienos dienos mugė vyks gruodžio 8 d., šeštadienį, 12.00-18.00 val., Sapiegų parke, Antakalnio seniūnijos ir Miesto Laboratorijos patalpose. Mugėje savo gaminamus daiktus pristatys Antakalnio ir kiti kūrėjai.

Trečią kartą veiks ir speciali vaikų mugė, kurioje darbelius pristatys mažieji kūrėjai.

Miestiečiai bus kviečiami pajusti kalėdinę Sapiegų parko dvasią ir iš arčiau susipažinti su kūrėjais bei įsigyti jų darbų. Miesto laboratorijos patalpose veiks kavinė, kur mugės organizatoriai pasiūlys ne tik išgerti puodelį žolelių arbatos ar kavos, bet ir pasivaišinti pietumis.

12-15.00 val. vaikai bus kviečiami nemokamai pajodinėti žirgais.

Antakalnio seniūnijos patalpose veiks kultūrinė programa, kurią pristatys Žalianamis - atviras jaunimo centras:

12:00 – 14:00 val. Kalėdinės dirbtuvėlės: meduolių marginimas, angelų kūrimas ir Kūčių bei Kalėdų burtai.

14:00 – 16:00 val. Kalėdinė muzikinė popietė ,,Pabūkime kartu“.
Dalyvauja jaunieji antakalniečiai ir jų mokytojai iš Antakalnio gimnazijos, Antakalnio progimnazijos, VGTU inžinerijos licėjaus, Antakalnio atviro jaunimo centro ir Antakalnio vaikų socialinės globos namų.

Mugę organizuoja bendruomenės edukacijos centras "Miesto Laboratorija", kultūrinę programą vykdo Žalianamis - atviras jaunimo centras, talkina Antakalnio seniūnija ir Asociacija Antakalniečių Bendruomenė, Vilniaus miesto savivaldybė ir Vilnius Tech Park.

Miesto Laboratorija kviečia visus antakalnio gyventojus į pirmąjį Kaimynų Forumą Vilniuje, Antakalnio g. 17, Sapiegų Parke.

Kaimynų Forumas 2018 Miesto Laboratorija

Pirmasis Forumas bus dedikuotas SUSIPAŽINIMUI: su antakalniečiams skirtų FB grupių iniciatoriais ir administratoriais, su jau plačiau žinomų iniciatyvų autoriais (kaip Antakalnio daržas - Antakalniečių sodas , Antakalniečių Bendruomenė), o taip pat ir mažiau ar dar visai negirdėtų dalykų rengėjais (tikrai žinome, kad yra darančių puikius piknikus ar kino seansus kiemuose). Kas svarbu, tai svarbu - vieniems kitus pažinti!

Tad norime paraginti atsiliepti visus kažką įdomaus darančius - pasirodyti, prisistatyti, pasikalbinti kolegų į kompaniją geriems darbams nuveikti. Visiems rasime laiko ir klausytojų:). Daugiau informacijos galima gauti parašius Miesto Laboratorijai e-paštu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kaimynų forumas įvyks 2018 metų rugsėjo 29 dieną, šeštadienį, 11:00-15:00. Apsilankykite.

Su džiaugsmu pranešame, kad kasmetinis tradicinis renginys „Sveiko maisto šventė“ auga, plečiasi ir šiemet keliasi į Vilnių, Antakalnį!

2018 09 29 šventė vyks Sapiegų rūmų parke, tema: “Grilis ir iškylos patiekalai”. Šventės laikas: 12:00 - 18:00

Sapiegų parko grilis 2018

Kviečiame dalyvauti konkurse, suburiant savo komandą ir pateikiant savo patiekalus degustacijai.

Lankytojus kviečiame į renginį, kuriame vyks konkursinių patiekalų degustacijos, paskaitos sveikos mitybos tema, kurybinės dirtuvės vaikams, maisto gaminimo dirbtuvės suaugusiems. Veiks sveikatai palankaus maisto mugė.
Taip pat kviečiame į degustacinę vakarienę po atviru dangum, kurios metu galėsite paragauti išskirtinių, sveikų augalinių patiekalų (reikalinga registracija). Registracijos formas galite rasti čia:

Taisyklės konkurso dalyvių komandoms:

Komandą sudaro 2 – 5 nariai.

Komanda padengia 2 stalus – vieną reprezentacinį, komisijai, kitą – svečių degustacijai.

Komisija vertina stalų estetiką, serviravimą, atitikimą temai, domisi receptais, degustuoja.

Komandos pasirodo ant scenos. Kiekvienai komandai skiriama po 5 min. prisistatymui ir savo receptų pristatymui.

Konkursiniai stalai lieka kaip paroda šventės lankytojams, degustacijai maistas dalinamas iš kitų indų, nuo šalia esančio staliuko, kur maistas ruošiamas degustacijai vieno kąsnio porcijomis ir taip, kad žmonės galėtų valgyti rankomis. Degustacijai paruošti padėklai dalinami dviem etapais: 12.00 val. ir 13.00 val. 14 val. gali būti išdalinti likučiai nuo konkursinio stalo.

Degustuodamas žmogus turi paduoti taloną komandai. Tik su juo leidžiama degustuoti.

Komisija paskelbia apdovanojimus, komandos dalyvauja bendroje vakarienėje, yra apdovanojamos.

Po renginio leidžiame leidinį su geriausiais receptais.

Norime informuoti apie smagų renginį Antakalnyje, Valakampių paplūdimyje - drakono valčių festivalį, kuris įvyks 2018m. rugsėjo 15d. 11:30. Renginį galite ne tik aplankyti, bet ir jame dalyvauti. Galite suburti savo komandą arba tiesiog prisidėti prie kitų renginio dalyvių. Drakono valčių festivalis - tai puiki pramoga kiekvienam gausios komandos nariui (komandoje yra 22 nariai).

Drakono valčių festivalis

Drakono valtys - unikalus sporto renginys, Lietuvoje organizuojamas jau ketvirtus metus iš eilės. Tai vienintelis renginys Lietuvoje, kur galite susipažinti su tradiciniu kinų kultūros reiškiniu, UNESCO pripažintu nematerialiu pasaulio paveldu. Drakono valtys unikalios ne tik savo išvaizda, dydžiu, bet ir tuo, ką jos suteikia irkluojančiam žmogui: pasitikėjimą savimi, komandinį džiaugsmą, adrenaliną varžantis.

Organizuojamo renginio kertinis akmuo - tvirtas komandinis jausmas. Tai ypatingai svarbu, nes tik vieningos pastangos vienoje valtyje gali tapti pergalės prieš varžuvus garantu.

“Drakono valčių” festivalį vykdo VŠĮ “Autoeventus” ir VŠĮ “Sveikata visuomenei”.

Registracijos, mokėjimų, reklamos klausimais kreipkitės:
Darius Grinbergas +370 (614) 79618 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Festivalio sportinės dalies, taisyklių, treniruočių, papildomų pramogų klausimais kreipkitės:
Saulius Štarolis +370 (652) 40596 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Projekto partneris "Debesų miestas" kviečia užsukti į renginuką, kurio metu bus pristatyti būreliai mažiesiems antakalniečiams, o taip pat ir kūrybinės dirbtuvėlės jų mamytėms. Pristatymas įvyks jau visai netrukus - 2018m. rugsėjo 11d. 18:00.

Debesų Miestas - žaidimų kambarys Antakalnyje

Debesų miesto organizuojamų būrelių metu mažieji antakalnio gyventojai lavins kūribiškumą, saviraišką, vaizduotę, pasitikėjimą savimi ir draugais, smulkiąją motoriką. Menų būrelių metu mažieji susipažins su tapybos pradmenimis, naudos įvairias tapybos technikas bei priemones, tapys ant vandens, kurs 3D paveikslus. Jokiu būdu nebus pamirštos ir mamytės. Kūrybinių dirbtuvėlių metu mamytės galės išbandyti skrebingo, kvilingo, dekupažo technikas.

Dalyvavimas renginyje yra nemokamas, bet atminkite - būtina užsiregistruoti, nes įmanoma priimti tik ribotą dalyvių kiekį. Registruokitės elektroniniu paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. arba telefonu +370 (650) 66716. Detalesnę planuojamų užsiėmimų informaciją galite peržvelgti žemiau esančioje programėlėje.

Debesų Miestas 2018 - būreliai
 

Debesų miestą rasite Vilniuje, Antakalnyje V.Grybo g. 17.

Norime informuoti, kad Vilniaus dizaino mokymo centras kviečia visus Antakalnio gyventojus į meninio mokymo kursus. Meninio mokymo kursai bus organizuojami Vilniuje, Antakalnio seniūnijoje, Antakalnio g. 17.

Vilniaus dizaino mokymo centras

Vilniaus dizaino mokymo centras į organizuojamus meninio mokymo kursus renka įvairių amžiaus tarpsnių grupes - nuo vaikų iki senjorų. Organizuojamuose meninio mokymo kursuose su Jumis bendraus, mokys ir dalinsis savo patirtimi profesionalūs menininkai. Kursų dalyviai bus mokomi piešimo, tapybos, kompozicijos.

Taip pat bus organizuojami ir meninės fotografijos kursai. Kursų užsiėmimai vyks tiek studijoje, tiek ir gamtoje. Kursų dalyvių darbai bus eksponuojami parodose, bus dalyvaujama konkursuose ir projektuose. Vasarą vyks kurybinės išvykos, stovyklos bei dailės plenarai.

Visi norintys laukiami Antakalnio seniūnijoje, Vilniuje, Antakalnio g. 17. Dėl Vilniaus dizaino mokymo centro organizuojamų kursų galima pasiteirauti telefonu: +370 (686) 37381 arba elektroniniu paštu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.